YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş Halka Arz Ediliyor!

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş Halka Arz Ediliyor!

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş Halka Arz Ediliyor!

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş (YEOTK) 27 - 31 Ağustos tarihlerinde 20,00 TL sabit fiyat ile halka arz ediliyor.

Halka arza, Burgan Mobil / İnternet Bankacılığı – Hisse/VİOP işlemleri adımından tekrar şifre girişi yapmadan erişeceğiniz Burgan Trade’den katılabilirsiniz.
Hemen Katıl

Henüz Yatırım hesabınız yok ise Burgan Mobil/İnternet Bankacılığı üzerinden hesabınızı kolayca açabilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

Halka Arza İlişkin Özet Bilgiler

 • Halka Arz Edilmesi Planlanan Pay Sayısı 5.000.000 Adet (Ek satışın gerçekleşmesi halinde 6 000 000 adet)
 • Halka Arz Talep Toplama Fiyatı Sabit 20,00 TL.
 • Halka Arz Edilecek Payların Halka Arz Sonrası Toplam Çıkarılmış Sermayeye Oranı %20,83 (Ek satış olması durumunda %25 )
 • Halka Arz Edilecek Paylar Sermaye Artırımı 4.000.000 Adet ve Ortaklara Ait Mevcut Paylardan 1.000.000 Adet
 • Ek satış Ortaklara Ait Mevcut Paylardan 1.000.000 Adet
 • Fiyat istikrarı işlemleri kapsamında 10 iş günü boyunca toplam 5 000 000 TL. tutarında fon pay fiyatının halka arz fiyatının altında düşmesi halinde kullanılacaktır. Detaylar için onaylı şirket izahnamesini okuyunuz.

Halka Arz’a Nasıl Katılabilirim?

 • www.burgantrade.com ve BurganTrade mobil uygulaması üzerinden “Hisse Alış” alanında YEOTK.HE kodu seçilerek ve sadece ADET bilgisi girilerek kaydedebilirsiniz. “İptale Kadar Geçerli” (İKG) geçerlilik tipi iletim için şart olup bu kodu seçtiğinizde otomatik olarak gelmektedir. Girilen işlemler 27 Ağustos ve 31 Ağustos Tarihlerinde 10:30 – 13:00 saatleri arasında Borsa İstanbul’a iletilmektedir.
 • 31 Ağustos Saat 13:00’den sonra Emir İletimi, Emir İptali, Miktar Değişimi yapılmamaktadır.
 • Borsa İstanbul 2020/62 Sayılı duyurusu ile aynı MKK Sicil Numarasına sahip birden fazla girilen yatırımcı emirlerinden Borsa İstanbul tarafından dağıtım esnasında sadece zaman önceliğine göre ilk girilen emir kabul edilecek, diğerleri dağıtıma konu edilemeyecektir. Dolayısı ile yatırımcılarımızı talep girişlerini tek bir kurumdan yapmaları konusunda uyarırız.
 • Müşterek/Ortak Hesaplar üzerinden yapılan emir girişleri Borsa İstanbul tarafından dağıtıma konu edilmeyecektir.
 • Halka arza ilişkin dağıtımlar Borsa İstanbul tarafından talep toplamanın bittiği gün saat 18:15 sonrası yapılacaktır. Sonuçlar dağıtımla eşanlı olarak hesaplara yansımaktadır.
 • Alıma konu edilmeyen nakit tutarlar dağıtım sonuçlarının hesaplara yansımasını takiben başka bir alım işleminde kullanılabilir, nakit çıkış için ise ertesi iş günü itibari ile serbest bakiyeye dönüşmektedir.
Hemen Katıl

Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş., hisse senedi ve VİOP işlemleriniz için aracılık hizmeti vermektedir.

Burgan Yatırım web sitesi için tıklayın.

Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Şirket ve halka arz edilecek paylara ilgili bilgileri içeren İzahname ve Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu https://www.kap.org.tr/tr, https://yeo.com.tr/yatirimci-iliskileri/yatirimci-ve-halka-arz-bilgileri ve https://www.global.com.tr/duyurular/yeo-halka-arz-oluyor-21082021 yayımlanmaktadır. Yatırımcıların, yatırım kararlarını bu internet sitelerinde yayımlanmış olan halka arz edilecek paylara ilişkin İzahname ile Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu’nun incelenmesi suretiyle vermeleri gerekmektedir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Nasıl Yatırım Hesabı Açabilirim?

Burgan Bank Müşterisi iseniz;
 • Burgan Mobil / İnternet Bankacılığı üzerinden “Yatırımlar” menüsünü kullanarak “Hisse Senedi” ve “VİOP” ürünlerimiz için “Hesap Aç” butonuna tıklayın;
 • Burgan Mobil’de iseniz, tekrar şifre girmeye gerek kalmadan Burgan Bank İnternet Bankacılığındaki ilgili adıma kolayca yönlenin;
 • Yatırım Sözleşmelerinizi onaylayıp Uygunluk Testi’ni çözün;
 • Açılan Yatırım hesabınız Merkezi Kayıt Kuruluşu tarafından aktive edilerek, Hisse Senetleriniz Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde kendi ad ve yatırım hesap numaranız altında saklanır.
Yatırım Hesabı Aç

Henüz Burgan Bank Müşterisi değilseniz.

 • Burgan Mobil’i indirin, Müşteri Olmak İstiyorum butonuna tıklayarak formu doldurun. Uzman müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında kolayca müşterimiz olun.
 • Burgan Mobil veya İnternet Bankacılığı üzerinden yatırım hesabınızı açarak Hisse ve ViOP alım/satım ve halka arz işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayın.
Müşteri Ol