ON’LA KAZAN

ON’LA KAZAN

ON’LA KAZAN

ON’la Kazan ile aylık görev ve hedeflerini tamamla, yapacağın her harcamadan aylık maksimum 500 TL’ye kadar %20 nakit promosyon kazan!

Kampanya Detayları

 • ON’la Kazan Programına katılım 11.12.2023 – 30.04.2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Programa sadece bankamızla son 3 aydır aktif ürün ve hizmet ilişkisi bulunmayan inaktif müşteri statüsünde olan ON’lular ve ON Dijital Bankacılık’ın belirlediği kişiler katılabilir.
 • Kampanyaya katılım için katılımcıların kampanya koşullarına onay vermesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında, farklı ve yeni bankacılık ürünleriyle bağdaşan koşullar eklenebilir.
 • Kampanya müşterinin kampanyaya katılımı sonrası 12 ay geçerlidir.
 • Program kapsamında katılımcılar, bu Kampanya Koşullarında yer alan şartların (“hedef ve görevler”) sağlanması kaydıyla, yapacakları harcamalara aylık maksimum 500 TL olacak şekilde %20 nakit promosyon kazanacaklardır.
 • Programa katılımın ilk ayına özel, kişiler hedeflerini ve görevlerini tamamlamasa da ilgili ay içerisinde ON Hesap’tan yapacakları harcamalarından %20 nakit promosyon kazanacaklardır.
 • Programa ilgili ayın ilk 19 günü katılım gerçekleştiren müşteriler yapacakları harcamalarından maksimum 500 TL olacak şekilde %20 nakit promosyonunu katılım gösterdikleri ay içerisinde kazanacaklardır. Takip eden ayda kazanıma devam edebilmek için katılım gösterdikleri ay hedef ve görevlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Örn: 1-19 Ocak tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren kişi 31 Ocak tarihine kadar hoş geldin dönemi kapsamında yapacağı harcamalardan nakit iade alırken, Şubat ayında avantajı devam ettirebilmek için Ocak ayı bitimine kadar zorunlu görev ve hedeflerini gerçekleştirmek zorundadır.
 • Programa ilgili ayın 20’sinden sonra katılım gerçekleştiren müşteriler yapacakları harcamalarından maksimum 500 TL olacak şekilde %20 nakit promosyonunu katılım gösterdikleri ve takip eden ay içerisinde kazanacaklardır. Bir sonraki ayda kazanıma devam edebilmek için katılım gösterdikleri ve takip eden ay hedef ve görevlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Örn: 20-31 Ocak tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren kişi 29 Şubat tarihine kadar hoş geldin dönemi kapsamında yapacağı harcamalardan nakit iade alırken, Mart ayında avantajı devam ettirebilmek için Şubat ayı bitimine kadar zorunlu görev ve hedeflerini gerçekleştirmek zorundadır.
 • Kampanya kapsamında alınacak nakit promosyon avantajı Para Transferi, Kart Kabul Noktası, Cüzdan Ödemeleri, Finansal Kurumlara Yapılan Para yüklemeleri ve Fonlama İşlemleri yapan iş yerlerinden yapılacak işlemlerde geçerli değildir. Bu firmalara yapılan ödemeler karşılığında %20 nakit promosyon avantajından faydalanılamayacaktır.
 • Programa katılan ON müşterilerinin ödül ve ek avantajlar kazanabilmesi için aşağıda belirtilen 2 hedefi ve 5 görev içerisinden minimum 2 tanesini gerçekleştirmesi gerekmektedir.
 • Her ayın son günü program kapsamında katılımcının sahip olduğu ürünler kontrol edilecektir. Katılımcıların hedef ve görev gerçekleştirme kontrolü sonrasında ilgili koşulları yerine getiren kişiler kampanya avantajından faydalanmaya hak kazanacaktır.
 • Program koşullarında yer alan görev ve hedeflerin sağlanmaması durumunda katılımcı programdan çıkarılacaktır. Programdan çıkan ve çıkarılan katılımcı programa tekrar dahil olamayacaktır.

Hedefler:

1. Para Transferi (EFT)

Katılımcının bankamızda bulunan ON vadesiz TL veya ON Hesap’ına ilgili ay içerisinde başka bir bankadan 10.000 TL para transferi gerçekleştirmesi gerekmektedir. EFT ve Fast işlemler koşulu sağlarken, havale ve virman koşulu sağlamamaktadır. Başka bir bankadan gerçekleşecek para transferi neticesinde ON Hesap’a sistemde tanımlı 10.000 TL’nin üzerinde para girişi olması durumunda koşul sağlanmış olur.

2. ON Hesap’ta Ortalama 5.000 TL Para Bulundurma

Katılımcının bankamızda bulunan mevduat hesaplarında günlük ortalama 5.000 TL para bulundurması gerekmektedir. USD, EUR, GBP hesapları işleme alınmaz. Bu koşul kapsamında hesabında bulunan ay içerisindeki toplam bakiye baz alınır.

Görevler:

1. Kredi Sahipliği

Katılımcının ilgili ay içerisinde bankamızda bulunan açık kredisine ait ödeme yapması gerekmektedir. Kredi türü dikkate alınmaksızın katılımcının taksit ödemesi, krediyi kapatmak adına ödeme yapması, ara ödeme yapması, ödeme tarihi geçmiş bir kredi taksitini ödemesi yapması, koşulu sağlaması için yeterlidir. Taksiti kısmi ödemiş olması koşulu sağlamamaktadır. Taksit ödemesini/ara ödemesini iptal etmesi durumunda koşulu gerçekleştirmiş sayılmaz.

2. Süper Ek Hesap (KMH) Sahipliği

Katılımcının ilgili ay içerisinde bankamızda aktif Kredili Mevduat Hesabı bulunması gerekmektedir. İlgili hesabın limitinin 0’dan büyük olması gerekmektedir.

3. E-Mevduat Hesap Sahipliği

Katılımcının ilgili ayda minimum 50.000 TL bakiyeli E-Mevduat vadeli hesabının olması gerekmektedir. ON Hesap bu kategoriye dahil değildir. Katılımcının birden fazla E-Mevduat vadeli hesabı varsa toplam E-Mevduat vadeli hesap bakiyesine bakılır.

4. Hisse Senedi Hesap Sahipliği

Katılımcının ilgili ayda Hisse Senedi hesap sahipliğinin olması gerekmektedir. Burgan Yatırım tarafında hesap açılışın gerçekleşmiş olması yeterlidir. Uygunluk testinin doldurulup doldurulmaması koşulu etkilemez. Uygunluk testi hesap açılışının bir parçası değildir.

5. Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Sahipliği

Katılımcının kampanyaya katılımı sonrasında en az bir (1) adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vermesi gerekmektedir.

 • Devam eden aylar içerisinde ON müşterilerine hedefleri, görevleri ve ödülleri hakkında bilgilendirmeler SMS ve mobil bildirim iletişim kanalları üzerinden gerçekleşecektir.
 • Nakit iade ödülü ile hak edilen iade tutarı yapılan her harcama sonrasında anlık olarak kişinin bankamızda bulunan vadesiz TL hesabına yüklenecektir.
 • ON’la Kazan program katılımcısı, ON’la Kazan Program Koşulları’nın tamamını okuduğunu, anladığını, onayladığını, onaylayarak ON’la Kazan programına katıldığını, ON’la Kazan programına ve hizmetlerine ilişkin açıklanan ya da bildirilecek olan her türlü beyana ve koşullara uygun davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Kazanılan ödüllerde hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan ON sorumlu değildir.
 • Kampanya koşullarını www.burgan.com.tr/on internet sitesinden ve ON Mobil uygulamasından takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır, kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Burgan Bank A.Ş. kampanyayı durdurma veya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ON’un Kazandıran Dünyasında Sizi Başka Neler Bekliyor?

 • Tüm bankacılık işlemlerini sürekli gelişen işlem seçenekleri sunan ON Mobil'den gerçekleştirebilirsin.
 • Gündüz para çekip yatırsan da faiz kazanabileceğin, gündüz vadesiz gece vadeli ON Hesap ile birikimlerini “her zaman avantajlı oranlarda” değerlendirebilirsin.
 • Hesaplar adımından kolayca açabileceğin ON Hesaba ek; Vadeli Mevduat Hesabı, Kur Korumalı TL Vadeli Hesap, Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı Hesap ile birikimlerine yön verirsin.
 • EFT/Havale ve FAST ile yapacağın 7/24 para transferlerine hiçbir zaman ücret ödemezsin.
 • QR ile para transferi yapabilir, ödemelerini ve iade işlemlerini gerçekleştirebilirsin.
 • Fatura ödedikçe ve otomatik fatura talimatı verdikçe, oyun pini aldıkça, platform üyeliklerine ve ON banka kartı ile harcama yaptıkça iade kazanırsın.
 • Kazanımlarını ON Mobil – ON’la Kazan adımından şeffaf bir şekilde takip edersin.
 • ON - Yatırımlar adımından, Altın ve Döviz alış-satış işlemlerini dilediğin zaman yapabilir, yatırım hesabını kolayca açabilirsin.
 • Hisse ve VİOP işlemlerini Burgan Trade’e tekrar parola girmeden hızlıca geçiş yaparak gerçekleştirebilirsin.
 • Sana özel kampanyalar ile ON’lu olmanın keyfini her zaman çıkarırsın.