Troy ON Dijital Bankacılık Alışveriş Kredisi

Troy ON Dijital Bankacılık Alışveriş Kredisi

Troy ON Dijital  Bankacılık Alışveriş Kredisi
Yeni cep telefonu, tablet ya da laptop ihtiyacın mı var?

Hemen Troy mağazalarına giderek ihtiyacın olan cep telefonu, tablet veya laptop'u seçip, Troy ON Dijital Bankacılık Alışveriş Kredisi başvurusunda bulunup olumlu sonuçlanması halinde , seçilen ürün grubuna göre 36 aya varan vadelerde kredi kullanarak ihtiyacın olan ürüne kolayca sahip olabilirsin.

Üstelik cep telefonları, tabletler ve laptoplar avantajlı faiz oranları ve vadelerde taksitlendirme seçeneği de bulunmaktadır, ON fırsatları ile avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsin.

Troy mağazalarında avantajlı kredi imkanı seni bekliyor.

Özellikleri

Troy mağazalarından yapacağın alışverişine 70.000 TL’ye varan 36 aya varan vadelerde avantajlı alışveriş kredisi kullanma imkanı ON’da!
Ürün kategorisine göre farklı vade sınırları bulunmaktadır. 12.000 TL üzerindeki cep telefonları için 3 taksit, 12.000 TL ve altındaki cep telefonları için 10 taksit, tablet için 6 taksit, bilgisayar için 10 aya kadar vade imkanı verilir.
ON, kampanya koşullarını değiştirme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Troy mağazalarından başvuru yapabilirsiniz.

ON Troy Alışveriş Kredisi

Başvurun otomatik olarak değerlendirilip onaylandıktan sonra sözleşmelerini dijital olarak onaylayıp, kredini kullanabilirsin.

Kredini kullandığında Troy’dan satın aldığın ürün/ürünlerin bedeli anında ödenir.


Taksit Ödemelerini Nasıl Yapabilirim?

Kredi taksitlerini On Mobil, On İnternet Şubesi, Halkbank ATM’leri, TEB ATM’leri, İş Bankası ATM’leri ve PTT şubeleri aracılığı ile ödeyebilirsin.